به وب سایت ستاد یادمان ایثار خوش آمدید

شهید احمد هدایت پناه

بسم الله الرحمن الرحیم
به نام او همی آغازم که همه چیزم از اوست و همه چیزم برای اوست و بخاطر اوست با او همه چیزم بی او هیچ و پوچ.
حمد و سپاس پروردگاری را که گوهر شمس ظفر را در پیمودن طریقت خویش نشاند.
حمد و سپاس پروردگاری را که قلبهای بشری را از ظلمتکده هوی بیرون کشید و در هوای یار منشأ خود گردانید.
حمد و سپاس پروردگاری را که انوار قدسی خویش را بر تارک سیاه شب کوبیده و وعده صبح ظفر را نوید بخشید.
حمد و سپاس پروردگاری را که ظلمتکده شوم، جغد را از خوابگاه خویش بیرون کرد و پرنده حریت را در صبح دم عطرآگین نقره‌فام بر لاله نشاند. حمد و سپاس پروردگاری را که ظهر عاشورا کربلا را جلوه‌گاه خلیفه الهی خویش گردانید.

شهید

بنده احمد هدایت پناه فرزند محمود شهادت می‌دهم که بجز خداوند یکتا هیچ خدایی وجود ندارد. و شهادت می‌دهم که همه پیامبران الهی حقند و آخرین پیامبران حضرت محمد بن عبدا…(ص) بنده و رسول خداست و شهادت می‌دهم که امامانمان از حضرت علی(ع) تا حضرت صاحب‌الزمان(عج) جانشینان بلافصل حضرت محمد(ص) می‌باشند و درباره امام امت عرض می‌کنم که تجلی ذات اقدس الهی که در آدمی صورت گرفت آدم جلوه‌ای از صفات الهی و ؟؟؟ که وصف خداوند جل شأنه نمی‌شود. کرده توصیف اینگونه انسانها نیز مشکل است. مگر وقتی که گفته می‌شود سبحان‌الله واقعاً حق این صفت الهی ادا شده؟ خیر هرگز خیال نکنید. خداوند جل و شأنه بایستی خودش حمدگوی خودش باشد لاغیر. واقعاً تنها شخصیتی که این حقیر سراغ دارم و تا آنجا در مورد شخصیتها خوانده‌ام کسی را همچون امامم نیافتم. “امامم است که این همه صفات الهی دارد و تجلی کرده نمی‌گویم معصوم است. ولی بعد از ائمه(ص) سلام الله علیهم اجمعین تنها کسی که جلوه‌ای از باریتعالی است امام امت است. بارالها اگر گناهی از این بنده حقیر سرزده، خدایا خود می‌دانی که از روی عناد نبوده بلکه قصوری بوده که در اثر سهل انگاری انجام شد. خدایا بخشش برای ذات اقدست سهل و عذاب بر بنده عاصیت بسی سخت و گران، بار پروردگارا، اهمیت عصمت و طهارت را شفیع این بنده ذلیلت گردان تا انشاءالله به فلاح و رستگاری نائل شوم. انشاءالله.
این بنده حقیر تقاضای عاجز از پدرم و مادرم دارم تا مرا عفو و از تقصیراتم بگذرند از همه دوستان و آشنایان درخواست می‌کنم بنده را حلال کنند و اگر درشتی از این حقیر مشاهده کرده‌اند به بزرگواری خود ببخشید.
بنده پنج ماه روزه قضا دارم و احتمالاً مقداری نماز احتیاط قضائی از دوستان و عزیزان تقاضامندم که روزه و ۱- نماز قضایی بنده را بجا آورند.
۲- همچنین نماز شب اول قبر را از دوستان و آشنایان تقاضامندم که برایم بجا آورند.
۳- بر روی کفنم چهل نفر شهادت بدهند.
۴- بنده را در دعاهایتان فراموش نفرمائید.
پروردگارا از تو تقاضای شهود و عز و ربوبیت را دارم پس خداوند خوش کامش کن آمین یا رب العالمین.
العبد الفانی احمد هدایت پناه

یاد سردار شهید احمد هدایت پناه گرامی باد